Rejsy stażowe 2018

Niezwykle ciekawe rejsy po wodach pływowych: Morze Północne i Irlandzkie, zapraszamy na pokład!

Szczegóły

Luksusowe rejsy po Bałtyku

Zapraszamy na pokład naszej komfortowej jednostki. Delphia 46DS to flagowy okręt naszego renomowanego producenta jachtów morskich.

Szczegóły

Rejsy szyte na miarę

Zorganizujemy dla Ciebie każdy rejs! Współpracujemy z najlepszymi kapitanami i armatorami. Od Arktyki do Antarktydy! Spitzbergen, Lofoty, Fiordy, północne morza Atlantyku, Bałtyk, Morze Śródziemne, Karaiby, Wyspy Kanaryjskie, Azory, Cabo Verde, Seszele, Tajlandia, Australia i Oceania, wyspy Pacyfiku, Patagonia z legendarnym Hornem. Masz inny pomysł? Zapytaj o indywidualną ofertę!

Szczegóły

Regaty

Regaty to nie tylko wyścig morskich jachtów. To także a nawet przede wszystkim wspaniała zabawa w żeglarskim klimacie. Na pokładzie naszych jachtów możesz wziąć udział jako aktywny załogant poznając z jednej strony specyfikę regat morskich (odprawy, procedury startowe, strategie regatowe, praca załogowa w trymie wyścigowym) jak również wspaniale bawiąc się zarówno na pokładzie jak i w czasie imprez towarzyszących dla załóg regatowych. Szczególnie polecamy udział w kultowych regatach Sailbook Cup na pokładzie naszej luksusowej Delphi 46DS lub innej jednostki.

Szczegóły