Spinaker i genaker w praktyce

warsztaty żeglarskie Spinaker i gonaker w praktyce

Jakże pięknie wygląda jacht z pięknie wybrzuszonym, kolorowym spinakerem wie każdy, kto taki jacht widział. Jak pięknie mknie jacht napędzany takim żaglem wie każdy, kto kiedyś był na pokładzie jednostki z takim właśnie dodatkowym napędem. Jak trudno prowadzić jacht pod spinakerem wiek każdy, kto tego doświadczył. Jedno jest pewne, nieużywanie dodatkowych żagli przednich (spinaker, genaker, code zero, itp.) to jak jazda terenówką wyłącznie po asfalcie. Pod czujnym okiem naszego instruktora szybko opanujesz podstawy radzenia sobie z takim typem żagli. Stawianie, zrzucanie, brasowanie, trymowanie i panowanie nad spinakerem to plan na dzień pełen wrażeń, dużego wysiłku i wspaniałych doznań żeglarskich. Być może zmokniesz ale nie pożałujesz.

Całodniowe intensywne warsztaty praktyczne, w małej grupie pod okiem doświadczonego instruktora zapewnią mocno utrwaloną i odpowiednią dawkę umiejętności .

Wybierz miejsce, wariant i termin aby zobaczyć cenę. Cena standard 860zł a w opcji indywidualnej możesz ustalić dogodny dla Ciebie termin (własna grupa 1-5 osób w cenie 3500zł)

Polecamy także pakiety weekendowe: szkolenie poprzedzone całodniowym szkoleniem z trymowania żagli i takielunku w cenie standard 1400zł.

Zarezerwuj

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym formularzu na potrzeby obsługi zapytania.