Żegluga na jachtach klasy MINI 6.50 i Class 40

Żegluga na jachtach klasy MINI

Być może zwróciłeś uwagę na charakterystyczny znaczek „Born in Mini6.50” jaki coraz częściej można zobaczyć na jachtach czołówki światowego żeglarstwa regatowego (Vendee Globe, Volvo OR, itp.). Wynika to z tego, że wielu najlepszych obecnie żeglarzy rozpoczynało oceaniczną karierę w klasie Mini 6.50. Ta niesamowita klasa jachtów o długości zaledwie 6.5 metra i niewiarygodnie dużej powierzchni żagla to bardzo wysoko zawieszona poprzeczka dla skippera. Uwieńczeniem dla każdego członka rodziny Mini6.50 jest oczywiście MiniTRANSAT – szaleńczy wyścig samotników przez Atlantyk, który odbywa się co dwa lata i samo już zakwalifikowanie się do startu jest niezwykle trudne. Do tej pory tylko trzem Polakom ta sztuka się udała i co ważne dwóch spośród nich należy do naszego zespołu instruktorów. Dysponujemy jachtami tego typu (w tym super nowoczesna jednostka typu Ofcet z węglowym kadłubem) a w naszym zespole mamy aż dwóch specjalistów – uczestników legendarnych MiniTransat. Możemy także zorganizować dla Ciebie osobiste treningi z innymi, zagranicznymi zawodnikami .

Class 40 to chyba najbardziej dynamicznie rozwijająca się ostatnio morska klasa regatowa. Większość skipperów w tej klasie przeniosło tu doświadczenia z jachtów Mini 6.50. Class 40 to klasa pośrednia między Mini a Imoca i bardzo często jest naturalnym etapem kariery zawodowych żeglarzy. Dla Ciebie możemy zorganizować indywidualny trening na jachcie Class 40 z jednym z naszych instruktorów bądź z którymś z zawodników zachodnioeuropejskich.

Oferta zarówno dla początkujących jak i nieco bardziej zaawansowanych adeptów tych wyczynowych klas – przygotujemy dla Ciebie indywidualny plan szkolenia.

Wyłącznie na zapytanie indywidualne. Cena za weekend treningowy na jachcie MINI 6.50 (sobota i niedziela) na wodach Zatoki Gdańskiej to 2500zł/os.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym formularzu na potrzeby obsługi zapytania.