Jachtowy Sternik Morski

Podstawowy patent uprawniający do prowadzenia jachtu morskiego do 18 metrów długości i śródlądowego (bez ograniczeń). Zdanie egzaminu otwiera Ci drogę do niezależnego żeglarstwa. Nie tylko przygotujemy Cię do zdania egzaminu ale przede wszystkim nauczymy Cię bezpiecznie żeglować po wszystkich wodach świata. , najważniejsze elementy nawigacji i komunikacji przyswoisz sobie w czasie intensywnych ćwiczeń, w czasie których rozwiejemy także wszelkie Twoje wątpliwości z pozostałych elementów wiedzy teoretycznej.

Manewry morskie i portowe na nowoczesnym jachcie morskim pod okiem wysokiej klasy instruktora pozwolą Ci nauczyć się pewnie panować nad każdym jachtem żaglowym.

Do egzaminu będziesz naprawdę dobrze przygotowany! Grupa max 5 osobowa! Zajęcia w czasie tygodniowego pobytu na jachcie lub w systemie weekendowym: 1 weekend (sobota, niedziela) – warsztaty nawigacyjne do wyboru z dostępnych terminów i miejsc a następnie 2 „długi weekend” (czwartek-niedziela) – pozostałe zajęcia teoretyczne i praktyczne. Egzamin na koniec zajęć, aby podejść do egzaminu należy udokumentować staż morski min. 200h (w czasie szkolenia będzie conajmniej 30h stażu).

Cena zawiera: pobyt na doskonale wyposażonym jachcie morskim – do wyboru: w cenie standard jacht turystyczno-sportowy 37 stóp lub w cenie specjalnej luksusowy jacht oceaniczny 46 stóp (zaokrętowanie w pierwszym dniu zajęć, wyokrętowanie w ostatnim dniu zajęć, gwarantowane miejsce w kabinie – możliwość wykupienia całej kabiny), materiały do nauki i ćwiczeń, wszelkie koszty związane z jachtem (paliwo, opłaty), usługi wysokiej klasy instruktora, catering kawowy w czasie zajęć, ubezpieczenie. Poza ceną: opłaty związane z egzaminem i wydaniem patentu, dojazd uczestnika do/z miejsca zajęć, wydatki osobiste i wyżywienie (możliwość przygotowania posiłków na pokładzie i smacznych obiadów dowożonych do mariny).

Cena standard 2300zł (w przypadku wariantu 2-weekendowego zawiera już cenę weekendowych warsztatów nawigacyjnych) a w wariancie indywidualnym możesz ustalić dogodny termin w cenie 9200zł (grupa 1-5 osób).

Zarezerwuj

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym formularzu na potrzeby obsługi zapytania.