Trymowanie żagli i takielunku

szkolenie trymowanie żagli

Całodniowe warsztaty praktyczne z bardzo doświadczonym instruktorem pozwoli Ci zrozumieć i w praktyce stosować podstawowe (ale bardzo ważne a powszechnie niemal nieznane) zabiegi związane z trymowaniem żagli i takielunku jachtu morskiego. Nie uwierzysz jak bardzo można zwiększyć efektywność żagli i w konsekwencji prędkość zbliżania się do celu właśnie poprzez pracę wózkami, szotami, fałami a nawet olinowaniem stałym. Szkolimy na jachcie 37-stopowym znakomicie przygotowanym do regatowej żeglugi oceanicznej a małe grupy zapewniają intensywność i efektywność zajęć.

Wybierz wariant, miejsce i termin szkolenia aby zobaczyć cenę. Cena standard 860zł a w opcji indywidualnej możesz ustalić dogodny dla Ciebie termin (własna grupa 1-5 osób w cenie 3500zł).

Zapytaj także o pakiet szkoleń weekendowych Trymowanie żagli + Żegluga pod spinakerem, wtedy na jachcie spędzisz dwa dni dodatkowo ucząc się obsługiwać żagle typu genaker i spinaker – lub pakiet weekendowy Trymowanie żagli + Żegluga solo (cena pakietu 1400zł). Opcjonalnie nocleg na jachcie (do ustalenia)

Zarezerwuj

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym formularzu na potrzeby obsługi zapytania.