Zaawansowana pomoc medyczna na jachcie

szkolenie zaawnasowana pomoc medyczna na jachcie

Z pewnością uczestniczyłeś już w niejednym kursie pierwszej pomocy. Uczono Cię zatem jak poradzić sobie z poszkodowanym do czasu przybycia profesjonalnej pomocy, która w normalnych warunkach dociera na miejsce w 10-30 minut. Jak sądzisz ile na taką pomoc czekałbyś w morzu? Kilka godzin a może kilka dni?

W takich warunkach nawet niezbyt poważny na lądzie problem medyczny może przybrać postać zagrożenia życia i być może czyjeś życie oprze się o Twoje umiejętności i doświadczenie. Dlatego zwykły kurs pierwszej pomocy to za mało! Musisz posiąść nieco więcej wiedzy i umiejętności ratownika. Któż mógłby lepiej przybliżyć taką wiedzę jeśli nie lekarz-żeglarz? Nasi instruktorzy to lekarze na co dzień pracujący w oddziałach OIOM i w pogotowiu ratunkowym dzielący z nami aktywnie pasję żeglarską. I oni właśnie przygotowali dla Was szkolenie skrojone na miarę żeglarza. Nie licz na opanowanie wiedzy medycznej w weekend, w końcu na to potrzeba wielu lat studiów. To nie jest konieczne. Na naszym szkoleniu dowiesz się jak przygotować się do rejsu, skompletować porządną apteczkę (zależną od typu rejsu), koordynować wsparcie medyczne z lądu a także jak poradzić sobie w sytuacjach kryzysowych.

Praktycznie poznasz szycie ran, robienie iniekcji domięśniowych i wiele innych umiejętności ratownika medycznego na morzu. Wszystko to wsparte dużą dawką wiedzy i przykładami z życia wziętymi. Nabyte tu umięjętności w połączeniu z koordynującym Twoje działania na odległość lekarzem mogą uratować czyjeś życie!

Wybierz wariant, miejsce i termin szkolenia aby zobaczyć cenę. Cena standard 570zł

W opcji indywidualnej, możesz ustalić z nami dogodny dla Ciebie termin i miejsce szkolenia (własna grupa 1-8 osób w cenie 3000zł).

Zarezerwuj

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym formularzu na potrzeby obsługi zapytania.