Szkolenie na sternika motorowodnego dedykowane jest wielbicielom sportów motorowodnych w żegludze śródlądowej i morskiej przybrzeżnej. Niezależnie, czy chcesz poszaleć na skuterze, zabrać rodzinę na wodę lub wybrać się większą łódką z kumplem na ryby – bezpieczna droga do tego jest jedna – potrzebujesz patentu Sternika Motorowodnego wydawanego przez PZMiNW.
Co wyróżnia nasz kurs na sternika? Z pewnością to, że udostępniamy platformę e-learningową i teorii możesz nauczyć się wcześniej. Dzięki temu oszczędzasz czas a na szkoleniu praktycznym nie musisz już zajmować się niczym innym, jak… praktyką 🙂
Czego się nauczysz na naszym kursie na sternika motorowodnego?
- – jak bezpiecznie i skutecznie prowadzić motorówkę
- – poznasz triki manewrowe
- – opanujesz procedurę MOB (Man OverBoard)
- – podstawowe umiejętności techniczne związane z układem napędowym motorówki.
- – garść przepisów i wiedzy nawigacyjnej (to z e-learningu)
Oferujemy Ci szkolenie optymalne, e-learningowa platforma i przekazane materiały pozwolą Ci samodzielnie zapoznać się z większością materiału teoretycznego. W czasie samodzielnej nauki możesz liczyć na wsparcie instruktora on-line. Krótkie ale intensywne zajęcia z instruktorem rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości i przygotują Cię w pełni do teoretycznej części egzaminu na sternika motorowodnego. Z kolei zajęcia praktyczne to już czysta przyjemność! Bardzo wygodna i szybka łódź motorowa RiB ze 140-konnym silnikiem w połączeniu ze świetnym instruktorem pozwolą Ci szybko nauczyć się jak panować nad jachtem motorowym i bezpiecznie uprawiać motorowodniactwo.
Na koniec zajęć organizujemy egzamin i pomożemy Ci przebrnąć przez formalności związane z otrzymaniem upragnionego patentu.
DZIĘKI TAKIEJ ORGANIZACJI SZKOLENIA MUSISZ DO NAS PRZYJECHAĆ TYLKO NA JEDEN DZIEŃ!
Jakie uprawnienia daje patent sternika motorowodnego?
Uprawnienia osoby posiadającej patent sternika motorowodnego:
- – prowadzenie łodzi motorowych po wodach śródlądowych
- – prowadzenie łodzi motorowych o długości kadłuba do 12m, po wodach morskich w strefie do 2Mm od brzegu, w porze dziennej.
W cenie zajęć: e-learning i materiały do nauki, koszty związane z organizacją szkolenia (jacht, paliwo, ubezpieczenie, keja, indywidualne środki ratunkowe na czas szkolenia, serwis kawowy).
Poza ceną: opłaty związane z egzaminem (250zł, zniżka 50% dla studentów i uczniów) i wydaniem patentu (50zł plus koszt wysyłki płatne do PZMiNW po egzaminie), dojazd uczestnika do/z miejsca zajęć, wydatki osobiste.